На щотижневій оперативній нараді міський голова ще раз наголосив, що забороняє збирати в навчальних закладах кошти з батьків на ремонт класів. 

Окрім того, очільник міста розповів, що, нібито, в другій одинадцятирічці знехтували цим розпорядженням. Це стало відомо після звернення одного з батьків.

– Ще раз повторюю: у бюджеті міста є достатньо коштів, аби зробити ремонти по школах і підготувати заклади освіти до нового навчального року. На кожну школу буде виділено приблизно по 200 тисяч гривень на ремонт класів, інших кімнат, – пояснив Петро Данилович. – Якщо факти збору коштів у другій одинадцятирічці знайдуть підтвердження, залучимо правоохоронні органи і нехай винні відповідають.

Ще раз повторюю, з усіма, хто не буде дотримуватися даного розпорядження, розірвемо договір і на тому кінець. Якщо ж міське управління освіти не буде на це реагувати – замінимо все управління.

Очільник міста наголосив, що збирати сьогодні з батьків кошти на ремонт класів, коли вони ледь-ледь зводять кінці з кінцями – це, як мінімум, аморально.

– Ні для кого ж не секрет, що коли кошти збираються, вони ж ніде не обліковуються, а тому, таки десь вони прилипають, – додав Петро Данилович.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!