Ажіотаж навколо військової служби в армії за контрактом, її популярність пояснюється не повсюдною рекламою, а рівнем безробіття в країні. Про це в ефірі програми «Циніки» на «Радіо-Вести» заявив колишній прем’єр-міністр України Юрій Єхануров, повідомляє інформаційний портал «Знай».

«Якщо молодим людям дати перспективу, що вони будуть підніматися по службі (якщо нормально працювати), то вони підуть. Ви бачите, наскільки легше стало набирати людей в контрактну армію, не тому, що так сильно рвуться воювати, а тому що особливо немає робочих місць», – заявив Єхануров.

За словами екс-прем’єра, недобору в ряди «контрактників» очікувати не слід – вони будуть до 100% укомплектовані тими, кого «життя змусить». Крім того, згідно із заявою Єханурова, з тих же фінансових мотивів в Україні швидко зростає кількість прихильників виборів на Донбасі.

«Нікого не було, хто хотів бути «за». Зараз раптом починають з’являтися прихильники. Виявляється, виділили гранти «На реалізацію мінських угод». І ось зараз ми побачимо публіку, яка до вас буде сюди приходити і говорити «так я все життя мріяв провести вибори на Донбасі в цих бойових умовах», Це ж так чудово в цих бойових умовах проводити вибори», – додав політик.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!