19 травня Всесвітній день вишива́нки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення – щороку в третій четвер травня. Це свято не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, йде до школи чи у дитячий садочок.

19 травня у місті відбудеться чимало заходів, зокрема в державних установах, у у навчальних закладах. Це й інформаційні години, виховні заходи, тематичні уроки. Усі вони, здебільшого, для школярів та студенства. Для більш дорослої аудиторії Володимира-Волинського відбудеться досить цікаве дійство у фойє культурно-мистеуцького центру.

Отож, 19 травня о 17.30 Володимирський театр аматорів «Різнобарв´я» презентує театральну кухню, яка складатиметься із трьох, так би мовити, «страв». Перша страва – « Рагу з 2-ох зайців» ( на основі п´єси «За двома зайцями»), на друге – «Росяний напій» (за твором «Доки сонце зійде – роса очі виїсть»), на третє – «Ярмаркові смаколики» ( за твором «Сорочинський ярмарок»).

Приходьте, організатори такого театрального меню обіцяють, що буде дуже й дуже цікаво!

А наостанок дуже приємна новина. Після перегляду відеозапису прем´єри вистави «Шкандаль у благороднім сімействі» ( за мотивами п´єси Габрієли Заполської «Мораль пані Дульської») друзі волонтера Корпусу Миру Джейка МакГрю, який нині вчителює у міській гімназії ім. О.Цинкаловського, вирішили долучитися до розвитку аматорського театру «Різнобарв´я» і передали на його петреби чималі кошти.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!