У військовій частині Володимира-Волинського (Волинська область) за нез’ясованих обставин загинув солдат-строковик, 25-річний Назар Баценко, якому до кінця служби залишалося близько півроку. Про це повідомляє видання «Обозреватель».

Як повідомили виданню рідні загиблого, керівництво військової частини сповістило їх про це 16 травня. Спершу військові заявили, що хлопець покінчив життя самогубством через повішення, проте, потім, зовсім відмовилися коментувати обставини того, що сталося.

«Причини смерті не були чітко сформульовані – спочатку сказано було, що він повісився, потім майор, який нам дзвонив, сказав, що не може ніяк коментувати обставини смерті Назара, заявивши лише, що мій син мертвий, запропонувавши приїхати і забрати його тіло», – розповіла мати загиблого, Тетяна.

За її словами, версія про суїцид Назара виглядає непереконливою. Лише за кілька днів до цього він повернувся в розташування частини з відпустки в рідній Бучі, і в поведінці сина не було помічено нічого що зму3сило б його вдатися до самогубства.

Більш того, як стверджує Тетяна, до батька хлопця звернувся представник військкомату міста Ірпінь, де призивався Назар, і настійно рекомендував не поспішати з поїздкою до військової частини, поки не проведуть процедуру розтину тіла.

Прибулих до військової частини братів загиблого не допустили до його тіла, запропонувавши впізнати Назара з фотографій, на яких один з братів загиблого побачив чіткі сліди зовнішнього стискання на його шиї.

Рідні хлопця також повідомили, що військові пропонували провести процедуру бальзамування тіла Назара, потім в поспіху вирішили провести розтин, незважаючи на те, що раніше процедура була запланована на 18 травня.

За словами знайомого Назара, який розмовляв із загиблим по телефону напередодні того, що сталося, хлопець скаржився на «придурка з комплексом начальства» серед своїх командирів.

У березні 2014 року Назар Баценко хотів піти добровольцем в ЗСУ, про що навіть зняв сюжет телеканал СТБ, однак тоді хлопця не взяли, призвавши його на строкову службу через рік.

До слова, 16 травня після 16.00 на номер інтернет-видання «ВолодимирМедіа» телефонували люди, які не хотіли представлятися, а попросили допомогти розшукати телефонний номер у нашу військову частину. Своє бажання вони пояснили так: «Наш товариш вже кілька днів не виходить на зв’язок. Ми не знаємо як з ним зв´язатися. Допоможіть нам, можливо з ним сталося щось недобре…»  До речі, звали цього зниклого товариша Назар.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!