На щотижневому брифінгу міського голови Петра Саганюка з представниками місцевих ЗМІ підтвердилась інформація про те, що начальник міського управління освіти Дмитро Здіховський написав заяву на звільнення.

– Я підписав заяву, а тепер займаємось підбором кандидатури на цю посаду, – пояснив Петро Данилович. – Ми запропонували сімом людям, але всі вони, на жаль, відмовилися. Досвідчені, зі стажем, знані в місті…Але ніхто з них не хоче обіймати посаду начальника управління освіти. Ось так.

Петро Данилович також висловив свою думку з приводу того, яка ситуація склалася довкола вже колишнього начальника управління освіти Дмитра Здіховського.

– Розмови, що стосувалися Дмитра Здіховського торкаються проблем його родини. Я не захищаю його та його сім҆ю, але Крим – це територія України. Дмитро Андрійович сказав, що не хоче аби спекулювали на цій темі, тим більше що і у нього і у його дружина – проблеми зі здоров҆ям, в обох – інвалідність. Ті люди, які займаються в даному випадку «м҆ясоїдством», хай у першу чергу подивляться на себе. Як вони відстоювали інтереси своєї держави, чому їхні діти не на Сході…

Нагадаємо, на тому тижні начальник управління відділу освіти Володимир-Волинського міськвиконкому Дмитро Здіховський написав заяву на звільнення. Ще раніше відбулася прес-конференція на якій Дмитро Андрійович розповів про своїх синів, які нині живуть в окупованому Криму, про роботу та свої зв´язки з партією регіонів.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!