До лав української армії – прибуло. Одинадцять чоловік з міста Володимира-Волинського і району поїдуть служити у військові частини України. Проте, судячи з такої мізерної кількості новобранців (1 – з міста, 10 – з сіл району), престижною, як колись, військова служба серед молоді так і не стала. 

До майбутніх захисників Вітчизни з напутніми словами звернувся віськовий комісар Володимир-Волинського об’єднаного військового комісаріату Руслан Яцій.

Він щиро привітав юнаків з призовом на дійсну військову службу, побажав їм по часі стати вмілими воїнами, справжніми захисниками незалежної Української держави.

– Рік служби, – наголосив воєнком, – мине швидко. За цей час ви наберетеся досвіду, опануєте усі тонкощі військової науки і, що важливо, змужнієте, подорослішаєте, станете істинними патріотами своєї держави. Хотілося б запевнити ваших батьків, що ви, їхні сини, достойно складете іспит на громадянську зрілість, до мирних буднів повернетеся справжніми мужчинами. Отож, у добру путь, новобранці!

Окрім того, Руслан Яцій вручив нагороди, що надійшли на адресу військкомату, демобілізованим військовослужбовцям які гідно показали себе під час служби в лавах ЗСУ.

Привітали новобранців також представники міської та районної влади Володимирщини, служителі церкви.

У військовому комісаріаті зазначили, що жоден з новобранців не потрапить на передову і не залучатиметься до виконання завдань в рамках проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!