Учора наше видання повідомляло про трагічний випадок, який трапився з військовослужбовцем нашої бригади Назаром Баценком. А сьогодні вдалося дізнатися подробиці та ймовірну причину, яка спровокувала суїцид.

У день смерті хлопець заступив на чергування зі своїм товаришем по службі в адміністративній будівлі шостого управління СБ України. По обіді товариш помітив, що поверхом вище стало занадто тихо і гукнув Назара. Але той не відповів. Запідозривши недобре, солдат піднявся сходами і побачив товариша, який висів на третьому поверсі сходового прольоту. Шокований побаченим, солдат став трясти та відв’язувати його, гукаючи до нього, щоб той відгукнувся. Але усі його намагання були марними і нічого не лишалося, як викликати швидку та поліцію.

Судово-медична експертиза встановила, що смерть настала внаслідок механічної асфікції, насильницьких слідів не має. Батьки вимагали дозволу бути присутніми на розтині, але їм не дозволили.

Розповідають, що незадовго до суїциду Назар повернувся з відпустки і протягом усього часу не спілкувався ні з командирами, ні товаришами по службі. Батько хлопця є проповідником церкви Євангелістів, а мати, ніби, сповідує іншу віру, про яку нічого не відомо. Саме її прихильником і був Назар. Він захоплювався філософією Ніцше, та, подейкують, що навіть і екзорцизмом. Бо у його речах, нібито, були виявлені записи та малюнки з міфологічними знаками. Можливо, що саме це захоплення і вплинуло на свідомість  хлопця, яке призвело до фатальних наслідків.

Проте, деякі друзі Назара кажуть, що він не міг ніколи вдатися до такого вчинку по тій простій причині, що був дуже освіченою людиною, яка б ніколи не принесла страждань своїй хворій матері, братам та сестрам, яких в родині аж семеро. Назар не міг вчинити такого, бо був надто совісним, каявся за свої вчинки.  Так, друзі знали, що він читав Ніцше, до того ж в оригіналі, але аналізуючи кількість прочитаної ним літератури, кажуть, до цього ж такого не було. Не вірять друзі також і у те, що Назар міг написати передсмертну записку. Та ще й на комп’ютері, а не від руки…

Керівництво бригади взяло на себе обов’язок доправити тіло Назара Баценка додому та взяти участь у процесі поховання.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!