Найбільш затребуваними й високооплачуваними професіями в Україні будуть агрономи, медики та спеціалісти в ІТ-сфері. Попит на них не буде зменшуватися протягом найближчих років.

«У ТОП найбільш перспективних в Україні професій і за затребуваністю у роботодавців, і за рівнем заробітної плати є професії у галузі IT, медичній галузі, інженерні професії та висококваліфіковані спеціалісти у аграрній сфері», – зазначив виконуючий обов’язки Голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко, передає прес-служба відомства.

Він додав, що у розрізі робітничих спеціальностей найбільш затребуваними будуть трактористи, кухарі, швачки, водії та будівельники. Кравченко наголосив, що рівень середньої заробітної плати кваліфікованого кухаря становитиме майже вісім тисяч гривень, а тракторист за рік отримуватиме до 120 тисяч гривень.

У Держслужбі зайнятості зазначили, що у їхньому відомстві бажаючі можуть безкоштовно опанувати найбільш перспективні професії в країні. Протягом січня-квітня цього року професійне навчання пройшли 85,9 тисяч безробітних. Серед них 20,2 тисяч людей навчалися у Центрах професійно-технічної освіти. Найбільш популярними серед безробітних були професії перукаря, кухаря, електрогазозварника, тракторист-машиніста, водія, продавця та швачки.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!