Влада України планує вже найближчим часом «декомунізувати» назви відомих брендів на ринку їжі. Днями Президент України Петро Порошенко виступив з пропозицією про те, щоб серед іншого декомунізувати продукти харчування, які пов’язані з СРСР і Росією.

«Ідеологічна боротьба перейшла на полиці магазинів», – передає агентство новин «Харків». Так в список чергової хвилі перейменувань додали паштети, сири, ковбаси, пельмені і деякі напої та інші продукти, технічно підпадають під заборону.

Серед перших на виліт, ковбаси «Московська», «Кремлівська», «Останкінська», сир «Російський», «Московський» паштет, «Сибірські» пельмені і, навіть, «Совєтскоє» шампанське.

Як зазначає видання, посилаючись на власну експертну оцінку, виробники продукції, яка носить «комуністичні» назви, отримають збитки, так-сяк «навіть самі бренди можуть коштувати цілого капіталу, через їхню упізнаваність та продаж».

У випадку з вітчизняним виробником, дана ідея може негативно позначитися на фінансовому благополуччі країни, оскільки після заборони відомих марок на ринок можуть зайти іноземні, а то і зовсім російські конкуренти.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!