«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на 14 літніх поїздів. Такою інформацією поділився портал «Експрес».

Згідно з повідомленням, всі, хто планує відправитись на літні відпустки на потязі, вже можуть придбати квитки на 14 сезонних поїздів. Потяги курсуватимуть до Одеси, Миколаєва, Херсона та Приазов’я.

Стало відомо, що в одеському напрямку будуть курсувати поїзди Одеса – Львів з 3 червня, Одеса – Харків з 27 травня, Кривий Ріг – Дніпропетровськ – Одеса з 28 травня – щоденно; Харків – Одеса з 3 червня через день.

У Херсонському напрямку курсуватиме поїзд Львів – Херсон з 4 травня щоденно.

У напрямку Приазов’я курсуватиме поїзд Київ – Бердянськ з 9 червня через день та з 1 липня щоденно. Київ – Генічеськ з 16 червня через день, з 30 червня щоденно. Харків – Новоолексіївка з 4 червня через день, Харків – Генічеськ з 3 червня через день. Дніпропетровськ, Кривий Ріг – Генічеськ з 10 червня через день, Новоолексіївка – Івано-Франківськ з 11 червня через день. Дніпропетровськ, Кривий Ріг – Бердянськ, з 17 червня через день.

Нагадуємо, українці знову матимуть додаткові дні відпочинку на честь офіційних святкових днів. 11 вихідних замість 8 запланував Кабмін на перший літній місяць.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!