19 травня у приміщенні міської ради відбулося чергове засідання міськвиконкому. У цей третій четвер травня по всій Україні відзначають День вишиванки. Саме тому чимало присутніх на засіданні та й деякі члени міськвиконкому одягли того дня вишиванку.

Першим на засіданні розглядали питання роботи відділу у справах молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради за 2015 рік та І квартал цього року. Доповідав по даному питанню начальник цього відділу В´ячеслав Петрук. Заслухавши інформацію,  щодо забезпечення реалізації в місті державної політики з питань молоді, фізичної культури та спорту, відпочинку та оздоровллення дітей, національно-патріотичного виховання дітей та молоді, члени міськвиконкому визнали роботу відділу за згаданий період задовільною.

На засіданні виконкому розглянули також питання про встановлення розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.

Пропонують з 1 червня цього року встановити вартість харчування дітей у ДНЗ у розмірі 16 грн. на день, з них батьківська плата – 11 гривень. Така сума була визначена виходячи з того, яка вартість плати за харчування встановлена у ДНЗ інших міст обласного підпорядкування, а також з того, що за останні кілька місяців суттєво подорожчали майже всі продукти харчування.

Міський голова Петро Саганюк запропонував виходити із 20 гривень на день, проте заступник міського голови Лариса Кулікова сказала що не варто, адже це призведе до різкого зростання батьківської плати за харчування дітей у садочках міста.

Для порівняння: у Нововолинську плата за харчування дітей у ДНЗ становить 20 гривень, у Ковелі – 16 грн. 70 копійок.

Далі, в робочому порядку були прийняті рішення стосовно встановлення обмежувачів руху по вул. Старицького, встановлення режиму роботи окремих закладів торгівлі та сфери послуг,про присвоєння адреси об´єктам нерухомого майна та інше.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!