Сьогодні в обласному центрі триває чергове засідання сесії Волинської обласної ради. На засіданні зареєструвалося 52 депутати, веде сесію – голова обласної ради Ігор Палиця.

На початку засідання голова обласної ради вручив Почесну грамоту Верховної Ради України Аллі Опейді, а також ордери на квартири лучанам.

Далі присутні депутати озвучили свої запити. Зокрема Святослав Кравчук озвучив запит до голів облради та ОДА. Йдеться про ситуацію на українсько-польському кордоні, яка спричинена через розмитнення автомобілів.

Він звернув увагу на ситуацію на українсько-польському кордоні, де утворюються черги з автівок, що мають польську реєстрацію. Автомобілі належать українцям, які придбали їх у Польщі, та змушені їздити на перереєстрацію.

Він закликав представників обласної влади ініціювати перед Кабміном узаконення справи шляхом зниження акцизу, щоб у волинян-власників придбаних у Польщі авто, а також тих, хто перетинає польсько-український кордон, не виникало подібних проблем. Проконтролювати вирішення проблеми він просив на рівні Кабінету міністрів. Депутати підтримали запит колеги.

Засідання наразі ще триває. Одне з питань винесених на розгляд депутатів обласної ради – погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Устилуг. У пояснювальній записці до даного проекту рішення сказано, що загальна площа міста Устилуг буде становити 640,0443 га, із включенням в межі міста земель Хотячівської та Пятиднівської сільських рад загальною площею 103,5943 га.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!