Директор консалтингової компанії «Партія Влади» Олена Дяченко розповіла, що точну кількість населення, яке зараз проживає в Україні, порахувати неможливо. Лише за останні роки з України мігрувало понад 5-7 млн. людей, а тих, хто виїхав з України через війну, взагалі порахувати не вдалось.

«У реєстрі виборців у нас знаходяться громадяни, які живуть на території країни. Вони застаріли на 16 років. Уявіть собі трудову міграцію, це мінус 5-7 мільйонів, які виїхали. Війна, ще якісь моменти. Ми скасували в 2016 році перепис з якої причини? Офіційна версія: не вистачає грошей. Тобто на те, щоб об’єктивно врахувати всіх виборців і дати їм усім можливість проголосувати, у нас грошей не вистачає, виявляється. Що стосується переселенців, дійсно, на минулих місцевих виборах демократична, проєвропейська влада позбавила тих, хто виїхав із зони конфлікту, можливості голосувати», – повідомила Дяченко під час інтерв’ю виданню «Голос столиці».

Також експерт зазначила, що 1,5-2 млн. переселенців на сьогодні не мають офіційної реєстрації, тому не здатні проголосувати на виборах.

«Держава говорить їм: їдьте в зону конфлікту і голосуйте. Тобто ми ці півтора-два мільйони переселенців просто позбавили права обирати місцеву владу», – наголосила Дяченко.

Нагадаємо, за даними Державної служби статистики України, станом на 1 лютого 2016 року чисельність населення України становила 42738,1 тис. осіб (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя).

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!