19 травня у першій міській одинадцятирічці пройшли загальношкільні батьківські збори на яких відбувся звіт директора Володимир-Волинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Збори пройшли під головуванням Максима Клим҆юка, голови ради школи.

Людмила Самусєва відзвітувала про свою роботу та роботу навчального закладу за період 2015-2016 навчального року.

Директор школи згадала про те, що у Володимир-Волинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 нині функціонує 20 класів, де навчається, 501 учень. 9 учнів навчаються у класах із заочною формою навчання та 3 – за екстернатною.

У навчальному закладі на сьогодні  працює – 51 педагог. Усі педагогічні працівники школи мають фахову освіту, серед яких – 48 вищу педагогічну, 1- незакінчену вищу, 2 – середню спеціальну. Школа забезпечена педкадрами, крім вчителів хімії, польської мови, лікувальної фізкультури. Тому ці предмети викладають сумісники. Плинність педагогічних кадрів у школі за останні 3 роки складає близько 5,8 % (за рахунок сумісників та новоприбулих вчителів-контрактників).

Протягом 2015-2016 н.р. методична проблема , над якою працював педколектив  школи – «Оптимізація навчально-виховного процесу на основі диференційованого підходу, індивідуальної роботи з учнями та з використанням ІКТ». Було також озвучено, що за підсумками державної атестації, яка тривала цьогоріч у школі було вирішено продовжити роботу над даним питанням до 2018 року і опрацювати та вивчити питання до профільної підготовки учнів. Відповідно до наказу « Про результати державної атестації ЗОШ І-ІІІ ст.№1» школу визнано – атестованою.

У 2015-2016н.р. педагоги школи Глинянчук І.Б. та Бондарович Т.В., Кузьмич С.В., Троцюк Л.О. брали участь у  міському конкурсі «Вчитель року» у номінаціях «Іноземна мова», « Класний керівник», « Математика», «Християнська етика». Глинянчук І.Б. та Бондарович Т.В. стали переможцями міського конкурсу та представляли наше місто в обласному етапі конкурсу «Вчитель року-2016». Окремо слід відзначити, що Тетяна Бондарович стала переможцем в обласному етапі та взяла участь у всеукраїнському конкурсі «Класний керівник року».

Учні першої одинадцятирічки у 2015-2016 н.р. брали участь та здобули призові місця в щорічному конкурсі «Колодійчукові роси» та грошові винагороди під керівництвом педагогів ( Вітрук С.І., Пасальська Л.В., Бондарович Т.В., Католик Л.Л.). Виховна робота школи  спрямовується також і  на фізичний розвиток учнів, співпрацю з батьками. Постійними вже стали спортивні  свята «Тато, мама і я- спортивна сім’я», які охоче організовує вчитель фізкультури Наталія Веремчук. У цьому навчальному році взяли активну участь у цих змаганнях сім҆ї Дубчуків (ІІ м.) та Зарічних (4м.) Команди з нашої школи на міському рівні також займають призові місця.

Людмила Віталіївна також наголосила, що особливе місце  в системі виховної роботи ЗОШ №1 посідають учителі молодших класів. Вони сформували потужний центр дозвілля молодших школярів, стали фундаментом формування добра, патріотизму, волонтерської діяльності під мудрим керівництвом класоводів. Учні 1-4класів разом з батьками активно беруть участь у благодійних акціях школи, міста, а також були ініціаторами власних добрих справ. Разом із старшокласниками влаштували благодійну ярмарку, де продавали свої іграшки, книги, доробки, а виручені кошти учнівський парламент передав родинам колишніх випускників, які загинули в зоні АТО. Допомагали у зборі теплих речей для воїнів, які сьогодні захищають рідну землю від агресора під час акції «Зігрій солдата». У день професійного свята армійців відвідали воїнів місцевої частини та подарували їм малюнки, вітальні листівки, а також обереги (класовод Валентина Адамчук).

Школа активно долучилась до збору теплих речей дітям сходу, канцелярських товарів для Красногорівської ЗОШ №3 Мар’їнського району Донецької області. За плідну співпрацю та вагомий внесок у зміцнення обороноздатності Українського війська учням школи оголосили Подяку військовослужбовці 14 окремої механізованої бригади.

Також з метою розвитку особистих контактів серед педагогів та учнів партнерських шкіл, організацією спільних освітніх зустрічей, інтеграційних виїздів, конкурсів та інших заходів, пов’язаних з поширенням культурних традицій обох народів, у листопаді 2015 року було підписано договір про партнерську співпрацю між ЗОШ№1 та школою №2 міста Грубешова.

Як розповіла директор навчального закладу, не байдужі до розвитку школи як міські депутати так і місцева влада, які на сесіях міської ради звертають увагу на проблемні питання установи та сприяють додатковому виділенню коштів. А саме в 2016 році на капітальний ремонт сходової клітини було виділено 129284.00 грн., а також на капітальний ремонт підлоги І-ІІ поверхів – 157790грн. У 2015 році були виділені кошти на придбання оргтехніки для комп’ютерного класу – 80000 тис. грн. Також у цьому році заплановані роботи та вже виділено 57000 тис. грн. на промивання та гідро випробування системи опалення.

Насамкінець свого виступу директор першої одинацятирічки сказала, що в роботі з працівниками дотримується партнерського стилю керівництва. Проблеми обговорюються й виробляються різні варіанти рішення, з них обирається найбільш оптимальний, затверджується і в подальшому здійснюється. Контроль здійснюється не заради пошуку винних, а заради позитивного кінцевого результату. На переконання Людмили Віталіївни, завдяки такому стилю керівництва у школі залишається мінімум агресивності, наявне творче вирішення справ; переважають такі методи керівництва як порада, особистий приклад, похвала; ставлення до людей – шанобливе, вимогливість поєднується із справедливістю, спілкування ввічливе, поважливе, рідко з наказом. Таких якостей у адміністративній роботі директор вимагає не тільки від себе, а й від своїх заступників.

Далі було нагородження переможців міських олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, нагородження педагогів, які підготували цих учнів-переможців. Також відзначили й батьків за тісну співпрацю та активну участь у громадському  житті школи.

Особливу подяку, за співпрацю та активну участь у життєдіяльності навчального закладу, дирекція школи висловила батькам 2-Б класу Ірині Борейко та Ользі Савіній.

Потім дали слово гостям – першому заступнику міського голови Ярославу Матвійчуку та депутату міської ради, голові ради першої одинадцятирічки Максиму Клим҆юку.

– Майже в кожної людини є дві рідні школи, – зазначив під час свого виступу Максим Клим҆юк. – Перша – це та, в якій ти сам навчався, а друга – та де навчаються твої діти. Отож, з того часу як моя донька почала навчатися тут, ця школа стала мені рідною. Я спокійний за свою дитину, бо в цьому навчальному закладі прекрасні, чуйні та досвідчені вчителі, справжні майстри своєї педагогічної справи.

Насамкінець присутні мали нагоду побачити презентацію діяльності гуртків художньої самодіяльності (керівник Людмила Католик), хореографії ( керівник Оксана Лойко), театрального гуртка «Маска» (керівник Тетяна Бондарович).

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!