В усіх районних центрах області створять групи швидкого реагування, що діятимуть цілодобово. Про це йшлося під час п’ятої сесії Волинської обласної ради 19 травня у рамках розгляду програми профілактики правопорушень у Волинській області на 2016-2020 роки.

До кінця місяця мають остаточно визначитися з групами швидкого реагування, які діятимуть в усіх райцентрах Волині. Такі групи, з слів тимчасово виконувача обов’язків начальника ГУ Національної поліції Петра Шпиги, забезпечуватимуть функціональні обов’язки колишньої ДАІ.

Планують, що групи швидкого реагування діятимуть цілодобово та матимуть можливість виїжджати у будь-яку точку регіону. Також розраховано, що одна група припадатиме на кожні 25 тисяч населення. Будуть такі групи діяти і у Володимирі-Волинському, мається на увазі і в місті і в районі. Проте, ще нічого невідомо про їх точну кількість.

Петро Шпига зазначив, що у рамках програми профілактики правопорушень у волинській області на 2016-2020 роки передбачена допомога у створенні матеріально-технічної бази для цих груп. Які працюватимуть у райцентрах та селищах.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!