Деякі парламентарі закликають Верховну Раду негайно розглянути та ухвалити законопроект, що знімає з підприємців фінансове навантаження у зв’язку з декомунізацією.

На їхню думку, Верховна Рада має якнайшвидше ухвалити зміни до закону про державну реєстрацію. Цими змінами передбачено звільнення підприємців від сплати адміністративного збору за перереєстрацію через перейменування, пов’язані з декомунізацією. Народні обранці кажуть, що влада не повинна перекладати на плечі людей витрати на реалізацію своїх ініціатив.

Нагадаємо, що 19 травня Верховна Рада підтримала перейменування 6 міст, 9 районів та 284 сіл і селищ. За чинним законом, за внесення змін до реєстраційних даних, пов’язаних з перейменуванням вулиці, населеного пункту чи області, юридичні особи мають сплатити 435 грн., а фізичні особи – підприємці – 145 грн. адміністративного збору». У разі, якщо запропоновані парламентарями зміни не будуть ухвалені, лише у щойно перейменованому Дніпрі сплатити додатковий адмінзбір повинні будуть понад 100 тис. юридичних та фізичних осіб – підприємців.

На думку народних обранців, відповідні зміни можуть бути ухвалені вже наступного пленарного тижня Верховної Ради.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!