Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука повідомив, що війна на сході триватиме ще протягом трьох або п’яти років. Він упевнений, що для реалізації мирного плану варто чітко дотримуватися наміченої стратегії.

Для реалізації світу на Донбасі Тука виробив свою програму, але не афішує її, тому що спочатку надасть на розгляд силовим структурам, а потім президенту. Він категорично проти того, щоб його варіант розглядала Верховна Рада через особисті антипатії до народних депутатів і їх роботи.

“Задля досягнення миру. Або інтеграції територій. Миру досягнемо, якщо ми будемо дотримуватися певного алгоритму”, – розповідає Тука і повідомляє, що Мінські переговори є дієвим механізмом в інтерв’ю 112-Україна.

“Там багато пунктів, які виробляються крок за кроком. До речі, я сьогодні дізнався, що одна з великих помилок нашого друга, друга України, Міхеіла Саакашвілі, яку зазнала Грузія, полягала в тому, що був зірваний покроковий етап виконання реформ деокупації, процедур налагодження миру. Цих етапів, по-моєму, дев’ять на сьогодні. Перший етап – ми багато в чому його досягли. Але в якийсь момент ми втратили другий крок. І це призвело до того, що ми повертаємося до першого кроку”, – застеріг від помилок в процесі деокупації Георгій Тука.

 

Повідомляє інформаційний портал Znaj.ua

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!