Слідчі військової прокуратури Західного регіону встановили підстави для закриття кримінальних проваджень відносно 150 бійців колишньої 51-ї окремої механізованої бригади. Про це повідомляє Генпрокуратура.

У ГПУ нагадали, що бійці 19 травня мітингували під військовою прокуратурою Луцького гарнізону. Розслідування проваджень по 51-й бригаді перебуває на особистому контролі Генерального прокурора України.

«У перший день своєї роботи Генеральний прокурор України Юрій Луценко доручив Головній військовій прокуратурі та військовій прокуратурі Західного регіону об’єктивно розібратися із ситуацією, що склалась, та прийняти законне рішення у найкоротші строки», – заявили у відомстві.

Вже на сьогодні слідчі військової прокуратури Західного регіону встановили підстави для припинення кримінального переслідування стосовно майже 150 осіб з 51 окремої механізованої бригади, які притягувались за ухилення від військової служби. Мовляв, не підтвердилося слідчим шляхом повідомлення командування 51 окремої механізованої бригади.

Для прийняття такого рішення стосовно інших військовослужбовців 51 окремої механізованої бригади (щодо яких слідство триває та які перебувають у розшуку) необхідно провести додаткові слідчі дії, у тому числі отримати від них пояснення щодо причин самовільного залишення місця служби.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!