23 травня 2016 року вільні від чергування працівники ДПРЧ-7 спільно з інспекторським складом Володимир-Волинського МРВ У ДСНС України у Волинській області з представниками соціальної служби проведено рейдові перевірки житлового сектору Зарічанської сільської ради.

Особливу увагу було зосереджено на будинки одиноких та соціально-незахищених громадян, помешкання, де живе багато дітей.  Під час відпрацювання жителям нагадали правила поводження з побутовими приладами, дії у випадку пожежі та іншої надзвичайної ситуації, правила поведінки на воді під час відпочинку, дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, вимоги щодо заборони спалювання сухої рослинності та заборони розпалювання неконтрольованого вогню, вогнищ у лісоій зоні, паркових зонах у реакріаціїних зонах, місцях відпочинку.

Було акцентовано увагу на ознайомленні дітей із правилам пожежної безпеки, та недопущення їх самовільного перебування у помешкані без нагляду дорослих. Під час відпрацювання були вручені пам’ятки з правил  пожежної безпеки та поведінки у літній пожежо-небезпечний період.

 Загалом у відпрацюванні прийняло участь 24 працівника особового складу ДПРЧ-7, 2 працівника Володимир-Волинського МРВ  УДСНС України у Волинській області та 1 соціальний працівник.

Було перевірено близько 100 житлових будинків з них: 28 – одиноких громадян,  21 – де мешкають багатодітні сім´ї, 12 – де неблагополучні. В ході перевірки житлового сектору рятувальники проінструктували 131 людину.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!