«24 канал» дослідив скільки грошей було витрачено з державного бюджету на квіти для перших осіб держави з початку 2016 року.

На квіткову продукцію для забезпечення офіційних заходів станом на травень 2016 року Державне управління справами України витратило 366 363 гривні. Інформацію про це можна знайти на порталі використання публічних коштів e-data.

У ДУСі зазначають 363 тисячі гривень отримав підприємець Костянтин Лещенко, ще 2,8 тисячі гривень за квіткові послуги було перераховано на рахунок ТзОВ «ДОН ПІОН».

Загалом понад 93 мільйони гривень, за інформацією, Держказначейства, було витрачено на організаційне, інформаційно-аналітичне й матеріально-технічне забезпечення Президента України і його Адміністрації в першому кварталі 2016 року. До кінця року діяльність АП коштуватиме 456 мільйонів гривень. А це більше 40 тисяч мінімальних пенсій.

До слова, після призначення на посаду голови Верховної Ради Андрій Парубій наголосив, що традицію дарувати квіти новообраним міністрам та членам президії парламенту варто залишити у минулому, а президент Петро Порошенко пообіцяв, що більше не даруватиме квіти чоловікам.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!