Нещодавно у культурно-мистецькому центрі «куховарили». Щоправда в меню були лише театральні блюда.

Охочі скуштувати страви театральної кухні зібралися у фойє КМЦ і після невеличкого уроку театральної майстерності, який провела для присутніх режисер-педагог Людмила Похожалова, приступили до основних «страв». Їх презентувала ведуча заходу режисер Лариса Половньова, а подавали – учасники аматорського театру «Різнобарв´я».

На перше було «Рагу з 2-х зайців» (уривок з п’єси Михайла Старицького  «За двома зайцями», потім «Росяний напій» (за мотивами  драми Марка Кропивницького «Доки сонце зійде – роса очі виїсть»).У перерві шукали квітку папороті в ніч на Івана Купала. А потім була « Гарбузова каша»  (уривок твору Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці») та на десерт «Ярмаркові смаколики» ( за твором Миколи Гоголя «Сорочинський ярмарок»).

Нагадаємо, театр аматорів «Різнобарв´я» існує лише півроку. Проте, навіть за такий коротки проміжок часу, він устиг не тільки суттєво збільшити свій репертуар, а й кількість театралів-аматорів. Якщо на початку їх було лише вісім, то сьогодні – 28. 

Щоб зрозуміти який настрій панував на цьому театральному святі, – перегляньте цей невеличкий відео звіт.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!