Здоров’я вихованців, його охорона та зміцнення, безпека дітей є життєвою стратегією, пріоритетом у роботі дошкільного навчального закладу № 8 «Вишиванка»  міста Володимира-Волинського.

Саме тому в дитячому садочку нещодавно було проведено Тиждень безпеки дитини, який мав на меті закріпити та розширити знання дітей дошкільного віку щодо питань особистої безпеки та захисту життя, удосконалити теоретичні знання та практичні навички працівників ДНЗ з формування основ життєдіяльності дітей, попередити випадки дитячого травматизму та пропагувати здоровий способу життя серед дітей та дорослих.

Тиждень  безпеки дитини  ДНЗ  був насичений  для дошкільників різноманітними заняттями,  захоплюючими екскурсіями, конкурсами, вікторинами на знання правил безпечної поведінки.

Особливо вихованцям старших груп запам’яталися бесіди з практичними показами в ДПРЧ -7. Адміністрація дитячого садочку висловлює щиру вдячність за змістовну, повчальну розповідь  командиру відділення ДПРЧ – 7 прапорщику Михайлу Іщуку.

Педагоги цього дошкільного навчального закладу впевнені, що тільки завдяки спільним зусиллям вихователів та батьків у справі охорони життя і збереження здоров’я дошкільнят можна не тільки захистити їх від небезпеки, а й закласти основи безпечної поведінки, підготувати до подальшого самостійного життя.   

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!