Волинська делегація відвідала XI Буковинський туристичний ярмарок, що проходить у Чернівцях та традиційно знаменує собою початок туристичного сезону.

Волинь туристичну у столиці Буковини 22 травня презентували директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка, працівник сектору туризму Стас Ольшевський та начальник відділу інфраструктури Віталій Чернець. 

Цей туристичний ярмарок організовується для ознайомлення з національним колоритом України і орієнтований в першу чергу на в’їздний та внутрішній туризм. Тут представлені послуги туристичних фірм, туроператорів, а також інших суб’єктів господарювання, які працюють у сфері туризму.

«Сьогодні за туриста треба боротися, і це одна з пріорітетних задач для нас – промоція області. Тому стараємося презентувати нашу область по всій Україні. І такі місця як Київ, Львів, Чернівці та Ужгород – у нас завжди в пріорітеті», – розповів «Таблоїду Волині» Іван Мирка.

За його словами, на ярмарку біля волинського стенду завжди людно. Інформацію розбирають миттєво, не встигають розкладати поліграфічну продукцію.

«Волинь знають, основні репліки: щось чули, дуже хочуть, та ще не були, або дуже хочуть знову, а ще про Шацькі озера часто згадують», – розповів директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА.

Щоправда, додає, на жаль, цього року обласні депутати «ганебно забрали з туризму всі гроші» і на Волині ніяких подібних заходів зробити до початку туристичного сезону не вдасться.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!