Колишній депутат Інна Богословська повідомила, що українські політики можуть дарувати один одному на день народження або інші свята газові вишки.

«Коли одна прем’єр-міністр дарувала на день народження свого коханого по вишці або по дві. Причому, все це пакується в завивання про любов до українського народу. Кожен, хто в опозиції, каже, що він ідеальний, а коли він приходить до влади, він починає дерибанити вишечки і все інше», – говорить політик в інтерв’ю «112-Україна».

Глава ГО «Народне віче» заявила, що така ж ситуація спостерігається в Харкові, де великі родовища газу. Вона зазначає, що власники газових вишок «знають, про що вона говорить».

«Маленьку частину легального ринку має міністр МВС пан Аваков, і величезну кількість нелегального бізнесу, який ним контролюється через найближчих його друзів, в тому числі і народних депутатів. Коли він увійшов в конфлікт з Добкіним і Кернесом, частина вишок у нього забрали. Коли влада змінилася, йому віддали все і ще до того ж грошову компенсацію. Чому Гепа сидить не у в’язниці, де він повинен сидіти, а в кріслі мера? Він відкупився всюди і перед усіма, в тому числі і перед Аваковим», – додає вона.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!