Другий рік поспіль у Луцьку відбувається конкурс громадських ініціатив. Лучани подають ідеї, і ті, які назбирають найбільшу кількість голосів, отримають із бюджету фінансування.

Серед пропозицій, як витратити такі бюджетні гроші, зареєстрували так званий «Фестиваль волинської журналістики (літо 2016 року)». Ініціатори – Спілка журналістів Волині – попросили 50 тисяч гривень на «нагороди переможцям обласного конкурсу Національної спілки журналістів України, нагороди журналістів від міської ради, бланки дипломів, рамки, квіти для переможців, оплата виступу митців, оформлення сцени, оплата звукового супроводу, оплата вхідних квитків у Замок, оплата куліша польової кухні, оплата освітлення Замку, дитячий духовий оркестр, військовий духовий оркестр, гостьовий гонорар за виступи, презентаційний вечір, фуршет, кава-брейк, солодощі, прохолодні напої, екскурсія по Луцькому замку», – повідомляє Таблоїд Волині.

На сайті електронних петицій пише, що ініціативу підтримало 1325 осіб. Проте як тільки така інформація набула розголосу, а представники медіа-сфери регіону звернули увагу на список людей, які нібито проголосували, з’ясувалося, що велика кількість підписів – фейкові.

Зокрема, керівник мережі сайтів «Район.in.ua» Ірина Новосад, знайшовши своє ім’я у списку прихильників ініціативи, навідріз заперечила свою причетність до голосування. «Я не підписувала цю петицію і дуже проти такого фестивалю. Вважаю, що він не принесе нічого корисного для нашої професії», – зазначила Ірина.

Антон Бугайчук, який донедавна працював в інтернет-виданні «Волинське агентство розслідувань», теж заявив, що не підтримував фестиваль, хоча його прізвище – серед тих, хто одним із перших віддав свій голос.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!