Як, зрештою, по всій України.

На щовівторковій щотижневій нараді у міського голови стало відомо, що під великим знаком питання знаходяться урочистості з нагоди вручення атестатів та медалей володимирським одинадцятикласникам.

Справа в тому, що наразі ще невідомі результати ЗНО. Навіть в особистих кабінетах сайту Українського Центру Оцінювання Якості Освіти випускники не можуть побачити своїх результатів.

– Якщо до 28 травня вже будуть відомі результати ЗНО, то вручення свідоцтв та медалей для випускників міста пройде 29 травня, – повідомила заступник начальника міського управління освіти Алла Кузмяк.

– А якщо ні, то тоді що? – поцікавився міський голова Петро Саганюк.

Нагадаємо, що сертифікаційні роботи учасників ЗНО перевіряються регіональними центрами оцінювання якості освіти, які повинні завершити їх перевірку протягом: математики, історії України, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов – 14 календарних днів після проведення тестування; з біології, хімії, фізики та географії – 7 календарних днів.

Перевірка всіх робіт додаткової сесії ЗНО має бути проведена не пізніше ніж через 12 календарних днів після останнього тестування.

Одним словом випускники та їхні рідні повинні бути у повній «бойовій» готовності, бо свято вручення атестатів та медалей може відбутися в кращих українських «традиціях», так би мовити, «сьогодні на сьогодні».

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!