23 травня у районному будинку культури відбувся концерт відомої української співачки Ірини Федишин. Не дивлячись на те, що сам концерт перенесли з вихідного дня на будній (через поминальні заходи 22 травня), вільних місць у залі РБК залишилося не так уже й багато.

Того дня співачка подарувала глядачам ніжні українські мелодії та виконала найулюбленіші пісні.

Ірина Федишин того вечора з´являлася перед володимирським глядачем у кількох образах, кожен з яких був неповторним. І костюми, і звук, і світло, і шоу-балет, і пісня, виконана в дуеті з власним чоловіком, і засвічені «мобілки», що символізували зірки на небі – усе це додавало святкового настрою усім, хто завітав того дня на концерт української співачки.

До речі, концерт Ірини Федишин у Володимирі-Волинському відбувався у рамках Всеукраїнського туру співачки. Вона має власне концертне агенство, нещодавно влаштувала турне військовими частинами Західної України з метою підтримати бойовий дух хлопців.

Ірина Федишин – молода мама, разом із чоловіком ( він є також і продюсером співачки) виховують двоє діток.  Автором більшості пісень, які виконує Ірина Федишин, є вона сама. Ці пісні останні кілька років не лишають байдужими слухачів по всій країні, а тепер – й у Володимирі-Волинському. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!