24 травня, випускники середніх шкіл для національних меншин у Польщі складали письмові іспити на здобуття атестата зрілості з рідних мов – білоруської, української та литовської. Відбудуться також екзамени з кашубської та лемківської мов та з різних предметів іншими іноземними мовами, – повідомляє Польське радіо.

24 травня – це останній день цьогорічної письмової екзаменаційної сесії на здобуття свідоцтва про закінчення середньої школи.

Письмовий екзамен з рідної мови є для абітурієнтів двомовних шкіл обов’язковим екзаменом на здобуття атестата зрілості, крім обов’язкових письмових предметів з польської мови, сучасної іноземної мови та математики, а також одного предмета з так званої групи додаткових предметів.

За даними Центральної екзаменаційної комісії Польщі, серед абітурієнтів, котрі складають випускні іспити з мов національних меншин, найчисельнішою групою є та, яка пише екзамен з білоруської мови – 199 осіб. Другою щодо чисельності групою є та, хто пише екзамен з української мови – 82 особи. Литовську складає 35 учнів.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!