25 травня відбулося представлення виконувача обов’язків начальника управління освіти виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради В´ячеслава Петрука, котрий до цього очолював відділ у справах молоді та спорту.

На цю зустріч були запрошені освітяни міста, керівники дошкільних закладів та закладів освіти. Представляв нового очільника освітян міський голова Петро Саганюк.  Розпочавши з того, що попередній керівник Дмитро Здіховський змушений був написати заяву та покинути свою посаду через певні обставини, Петро Данилович додав, що віднайти йому заміну було важко. Розмову вів з багатьма кандидатами, багатьом пропонувалася дана посада, однак бажаючих очолити були одиниці.

Розглянувши усі запропоновані кандидатури, вибір упав на В´ячеслава Петрука, котрий зарекомендував себе грамотним та досвідченим керівником. Підтвердженням цих слів були оплески в залі, коли Петро Данилович озвучив  прізвище майбутнього начальника управління освіти.

Потреба негайного призначення полягала у тому, що на порозі – завершення навчального року, пора пришкільних оздоровчих таборів, початок ремонтів у школах, тобто роботи не початий край.  Наголосивши на цьому, міський голова звернувся до присутніх з проханням тісно співпрацювати із В´ячеславом Петруком, а новоспеченому начальнику управління освіти побажав єдиного: засукати рукава та негайно приступати до роботи.

Довідково для тих, хто любить смакувати плітками довкола теми призначення начальника управління освіти:

Згідно статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» зазначається, що у разі необхідності, за згодою сторін,  посадова  особа  органів місцевого самоврядування може бути переведена  на  рівнозначну чи нижчу посаду або посаду радника чи консультанта без конкурсного відбору.  Тобто, жодного порушення у призначенні В´ячеслава Петрука в.о. начальника управління освіти не відбулося.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!