Сьогодні, 26 травня,  і свій День народження відзначають:  ЄМЧИК Олег Богданович – завідувач відділенням анестезіології і інтенсивної терапії, ВОЙТЮК Дмитро Вікторович – директор держлісгоспу.  Отож бажаємо іменинникам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (26.05.2016)

Знаєш … Я все життя чекала. З сімнадцяти років. Кожен день. Вийшла заміж і чекала. Народила дитину і чекала. А потім зневірилась і вже зібралася в старість.
І тут я його побачила! Знаєш де? В музеї. Я ходила залами, така сумна і занедбана. Дивилася на портрети з колишніми особами. Ще подумала: ось одягнути б їх усіх в джинси. І все одно залишилися б несучасні. Особи інші. І тут я побачила Його. Він ніби зійшов зі стіни. Очі — ті. Несьогодніші. Начебто він знає про життя щось зовсім інше, ніж усі.
Я його одразу впізнала і просто за ним пішла. Спочатку із залу в зал. Потім з музею на вулицю. Він говорив згодом, що це він за мною йшов. Що його вразило моє обличчя. Що він чекав мене зі своїх сімнадцяти років, і ми обов’язково повинні були зустрітися…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!