26 травня відкрили меморіальну дошку на честь загиблого в АТО героя Миколи Бондарука, уродженця села Заріччя, Володимир-Волинського району. Він героїчно загинув 22 травня 2014 року під час нападу сепаратистів під Волновахою.

Мітинг з нагоди відкриття дошки відбувся біля стін рідної загальноосвітньої школи № 1, де навчався Микола. Підтримати родину у цю тяжку мить прийшли рідні та друзі, представники районної та місцевої влади, військовослужбовці 14-ї ОМБр, учнівський та педагогічний колективи школи, односельчани.

Із щирими словами співчуття батькам та рідним звернулися сільський голова села Заріччя Ігор Пальонка, голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Наталія Васильчук, представник ВАТ «Волиньобленерго» (саме там працював Микола Бондарук до мобілізації), інші.

Усі виступаючі у своїх промовах говорили що неоголошена війна на Сході нашої держави забрала не одне життя володимирчан, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини.

– Сьогодні гинуть найкращі сини України. Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє. – наголошували вони у своїх виступах.

Почесне право зняти полотно з пам’ятної дошки надали сестрі загиблого героя Наталії та сільському голові села Заріччя Ігорю Пальонці. Усі присутні вшанували пам’ять про героя хвилиною мовчання.

Освячення пам’ятної дошки провели представники духовенства.

За кілька хвилин до меморіальної дошки, яка стала безсмертним символом пам’яті героя, лягли квіти.

Нагадаємо, Микола Бондарук, солдат-кулеметник 3-го механізованого батальйону 51-ї окремої механізованої бригади, був у числі перших загиблих на Сході воїнів, яких оплакувала країна, Волинь, рідні та близькі.

Він загинув 22 травня 2014 року на Донеччині, неподалік міста Волноваха. У деяких інтернет-довідниках ця трагічна подія згадується як «Бій під Волновахою». Проте, ті хто вцілів після того випадку, кажуть що це був не бій, а справжня бійня. Терористи, за наводкою місцевих посібників, попросту розстріляли неготових дати їм відсіч солдат української армії.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!