Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС повідомляє, що уряд відкрив доступ до інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників з Єдиного державного реєстру Міністерства внутрішніх справ (далі – Реєстр).

Зокрема, прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 260 «Деякі питання надання інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників», згідно з якою встановлюється порядок надання інформації з Реєстру фізичним та юридичним особам, а також затверджується єдина форма надання відомостей з нього.

Корисно знати, що відомості з Реєстру надаються:

– в паперовій формі – територіальними органами з надання сервісних послуг МВС (далі – уповноважений орган МВС) у вигляді витягу з Реєстру;

– в електронній формі:

– у форматі витягу з Реєстру або в іншому форматі, визначеному в договорі між адміністратором Реєстру та юридичною особою, в установленому законодавством порядку;

– програмними засобами ведення Реєстру у форматі витягу з нього через офіційний веб-сайт МВС.

Важливо, що запит про надання витягу з Реєстру подається незалежно від місця реєстрації фізичної або юридичної особи.

Акцентуємо Вашу увагу на наступному.

За надання відомостей з Реєстру про марку, модель транспортних засобів, рік їх випуску, об’єм (потужність) двигуна та дату державної реєстрації у разі здійснення запиту про зареєстровані за юридичною чи фізичною особою транспортні засоби плата не справляється.

За надання інших відомостей з Реєстру стосовно зареєстрованих транспортних засобів за основним критерієм пошуку за ідентифікаційним номером (VIN) (про марку, модель, рік випуску, об’єм (потужність) двигуна, дату державної реєстрації, колір, тип пального, кількість власників, кількість сидячих місць з місцем водія, обмеження щодо експлуатації транспортного засобу, проходження обов’язкового технічного контролю, наявність інформації про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, участь у дорожньо-транспортних пригодах, кількість дорожньо-транспортних пригод за участю транспортного засобу) справляється плата в розмірі, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 р. «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання» – 60,9 грн. – за відомості в паперовій формі; 45,68 грн. – за відомості в електронній формі.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!