Вишиванки, квіти та сльози радості. У школах Володимира пролунав останній дзвоник. Учням він оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт дорослого життя. Попереду випускний і отримання атестатів.
Учні прийшли на святкову лінійку з квітами, багато хто – у вишиванках. Вчителі провели останні уроки та привітали своїх вихованців із початком літніх канікул. На святкових лінійках танцювали вальс, співали патріотичних пісень, а відмінників нагороджували за успіхи в олімпіадах.

Гучні оплески, сльози радості та багато квітів. Саме так святкували останній дзвоник у першій одинадцятирічці. Урочистій події раділи як учні початкової школи, так і випускники. Цьогоріч у ЗОШ № 1 навчальний рік закінчило 505 учнів з них: 58 – першокласники,18 учнів 11-го класу, 42 – учні 9-х класів.
На святковій лінійці 75 учнів цієї школи були нагороджені Похвальними листами за успіхи у навчанні, окремі учні – грамотами та подяками за перемоги в олімпіадах конкурсах та змаганнях.

Перша із урочистим словом до школярів звернулася директор школи Людмила Самусєва.

Далі школярів привітали представник міської влади, керуюча справами міськвиконкому Наталія Прогонюк, головний спеціаліст управління освіти Віта Апасеєва, представник фонду Ігоря Палиці, який вручив путівки учням нашої школи Василеві Сідловському та Катерині Трачук в дитячий оздоровчий табір «Артек- Буковель».
Благословили випускників на щасливе доросле життя й батьки. Опісля слово взяли самі одинадцятикласники, які в кінці свята випустили в небо білих голубів, як символ миру та злагоди.

Потому випускники подарували квіти улюбленим вчителям. Останній шкільний вальс і державний гімн поставили урочисту крапку у шкільному святі.

Нагадаємо, що ще досі випускники не знають результатів із ЗНО. Український центр якості освіти обіцяє їх оприлюднити сьогодні, 27 травня. Дотримаються спеціалісти Центру своєї обіцянки чи ні, – дасться знати. А поки що проведення випускних вечорів заплановано на суботу, 28 травня.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!