Київська міська влада хоче заборонити засклення балконів, непередбачене архітектурою будівлі. Також під заборону може потрапити і вивішування білизни для сушки на балконах на рівні вище бортика, повідомляє «Страна», інформує «Знай».

Однак, повної заборони на сушку білизни не буде, городян попросять опускати білизняні мотузки до рівня нижче відкритої частини, щоб з вулиці цього не було видно. Забудовників зобов’яжуть передбачати спеціальні місця для кондиціонерів в новобудовах, а також розроблять правила їх розміщення на старих будинках, наприклад з внутрішньої сторони а не на фасаді.

Чинний статут Києва не відповідає сучасним міським реаліям, тому що він був розроблений ще в 90-х роках минулого століття. Про це розповів заступник голови Київської міської держадміністрації Олексій Резніков.

Розділ статуту міста про публічний простір повинен в першу чергу зберегти історичну та культурну частину міста, заявив директор «Інституту міста» Олександр Сергієнко. Однак змушувати виконувати майбутні приписи нового статуту виключно штрафами марно, необхідно використовувати і заохочення для городян, заявив експерт.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!