У рамках тижня «Безпеки дорожнього руху» співробітники управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області спільно із працівниками територіального медичного об’єднання МВС в області провели для учнів Лищенської загальноосвітньої школи Луцького району тренінг з першої медичної допомоги “Знаю, вмію, врятую».

Представник медичного закладу навчив дітей основних правил надання першої медичної допомоги потерпілим. Зокрема, показав як правильно підготувати постраждалих до транспортування, накладати пов’язку та шину, зупиняти кровотечу. Школярі спробували себе в ролі лікарів швидкої медичної допомоги.

Під час заходу старший інспектор ювенальної превенції ВалерійВавілов розповів дітям про необхідність дотримання правил поведінки в школі та на вулиці, нагадав про відповідальність неповнолітніх у разі вчинення ними правопорушень.

Напередодні літніх канікул інспектори відділу безпеки дорожнього рухунагадали школярам правила дорожнього руху. Зокрема, розповіли як правильно поводитись біля проїжджих частин, переходити дорогу та кататисьна велосипеді.

Насамкінець заходу поліцейські продемонстрували службовий автомобіль дорожньо-патрульної служби та відповіли на запитання школярів.

Повідомляє ГУ НП у Волинській області.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!