З 27 по 29 травня у молодіжно-культурному центрі «Метелик» проходив щорічний турнір з більярду, боулінгу, троєборства та армреслінгу. Відкривав урочистість  організатор цього спортивного дійства, депутат міської ради, головний суддя змагань Руслан Мороз.

Цьогоріч  узяти участь у турнірі виявили бажання кілька десятків чоловік з нашого міста, Нововолинська, Луцька. Наймолодшому учаснику турніру було біля двадцяти років, найстаршому – за п´ятдесят.

З кожним роком змагання набирають усе більших обертів, збільшується  кількість учасників, які вже дев´ятий рік поспіль зустрічаються, аби позмагатися у боулінгу, більярді, троєборстві та армреслінгу.  Шкода, але цьогоріч в турнірі взяло участь лише дві жінки, які нарівні змагалася із представниками сильної статі у боулінгу.

Цьогорічний турнір проходив у дружній атмосфері, проте досягти перемогти хотів кожен його учасник. Найцікавішим був фінал ігор, який відбувся у 29 травня у неділю.

Отож, у змаганнях з більярду серед чоловіків  перемогу отримав Олександр Драголюк (на головному фото) , 2-е місце здобув Сергій Симай, 3-є – Олександр Корніюк , 4-е – Федір Кікінчук, 5-е – Олексій Вербицький.

У змаганнях з боулінгу перша п’ятірка призерів виглядає так: 1-е місце виборов Андрій Яблонський (на головному фото),  2-е місце – Роман Корпач, 3-є – у Дмитра Шуточкіна, 4-е – у Руслана Боярина, 5-е місце посів Віктор Юнгвіт.

У змаганнях з троєборства перше місце виборов Сергій Кулініч, 2-е – Руслан Мороз, 3-є – між собою розділили Олексій Ющук та Віталій Олексюк.

У змаганнях з армреслінгу перше місце посів Ярослав Яльницький, 2-е – Сергій Щелканов, 3-є – Анатолій Щегельський.

Урочисте нагородження переможців відбулось у танцювальній залі МКЦ «Метелик». Учасники турніру з рук головного судді турніру Руслана Мороза отримали дипломи, медалі та грошові премії (від 400 грн. до 2,500 – більярд, боулінг; від 500 грн. до 1, 500 грн. – силові види спорту), переможці на додачу отримали кубки.

Турнір завершився, учасники ще довго обмінювалися думками та враженнями від змагань. А ще домовлялися, що в наступному році обов’язково приїдуть у Володимир-Волинський на ювілейний, десятий турнір, який вже став уже традиційним для багатьох любителів боулінгу, більярду, армреслінгу та троєборства.

Приємно констатувати той факт, що у наш час є такі представники бізнесових кіл, які не ігнорують, а навпаки всіляко підтримують молодь і все роблять задля того, аби пропагувати здоровий спосіб життя.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!