На мешканців багатоповерхівок чекає неконтрольоване підвищення квартплати, зниження якості житлових послуг та прихід шахраїв до управління, якщо не відтермінувати на півроку норму профільного закону про обов’язкове призначення управителя. Таку думку висловлює сьогодні чимало експертів та спеціалістів із галузі ЖКГ.

На думку багатьох, влада повністю провалила підготовку переходу до змін в управлінні багатоповерхівками, які набувають чинності з 1 липня.

Спеціалісти стверджують, що в українських парламентарів є місяць, щоб не допустити  хаосу у сфері управління багатоповерхівками та відтермінувати норму закону про управління багатоквартирними будинками принаймні на півроку про призначення місцевою владою управителя багатоповерхівкам, які не визначились з формою управління. Якщо це не буде зроблено, на мешканців таких будинків чекає неконтрольоване підвищення квартплати, зниження якості житлових послуг та, не виключено, прихід шахраїв.

За цей час держава має повністю підготувати людей до цих змін. Адже люди не готові і не розуміють змін, які на них чекають. Мешканці багатоповерхівок на сьогодні дезорієнтовані та не можуть здійснити усвідомлений вибір. Разом з тим, норми закону не передбачають дострокового розірвання угоди з призначеним управителем, що значно звужує права людей на управління їх майном. Ці зміни також слід внести до закону про управління багатоквартирними будинками.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!