На щотижневому брифінгу міського голови Петра Саганюка з представниками місцевих ЗМІ, Петро Данилович підтвердив інформацію про приїзд Президента України Петра Порошенка у вересні цього року у наше славне місто Володимир-Волинський.  

Президент має через три місяці вручати військовослужбовцям ордери на квартири в будинку, що по вулиці Академіка Глушкова. Нещодавно ми вже повідомляли, що більше восьми мільйонів гривень виділено на добудову цього 44-квартирного будинку по вулиці Академіка Глушкова та переобладнання під 4-квартирний будинок приміщення колишнього медпункту бригади.

Чи встигнуть до вересня місяця виконати усі необхідні роботи – сказати важко. Гроші виділили, але назріває проблема їх вчасно освоїти.

– Всім займається Міністерство оборони. А там не спішать з проведенням тендерів на виконання певних робіт, підготовкою іншої документації, – пояснив міський голова Петро Саганюк. – Коли буде оголошено тендер – невідомо. Також невідомо, коли будуть виконувати всі інші будівельні роботи. До вересня ж, гляди, кілька місяців лишилося.

Президент має на меті відвідати наше місто і місто Луцьк. Також, ніби, має навідатися в Устилуг. Кажуть, що того часу планують навіть відремонтувати дорогу «Рівне-Устилуг» та навести лад на МП «Устилуг».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!