Великий і середній бізнес в Україні продовжує зазнавати збитків, але їх кількість скоротилася до 39,7%. Найприбутковішим комерційним заняттям в країні є перукарні.

Про це повідомляє «UBR», посилаючись на дані Державної служби статистики. Українські великі і середні підприємства, згідно з підсумками першого кварталу 2016 року, в цілому як і раніше перебувають в збитках. Але їм вдалося знизити негативний фінансовий результат проведення оподаткування на 85% в порівнянні за періоду з січня по березень минулого часу року. Цей показник тепер становить 58,56 мільярдів гривень.

За звітний період кількість збиткових підприємств зменшилась з 46,6% до 39,7%. Сумарний збиток підприємств становить 156,1 мільярд гривень. Цей показник в 1,6 рази більше, ніж загальний дохід в 97,5 мільярда гривень тих, хто завершив квартал «в плюсі».

Найприбутковішими серед усіх галузей стали тільки три бізнес напрямки. Причому якщо прибуток в сфері освіті в розмірі 30,1 мільйонів гривень зменшилася на 25,5% в порівнянні з початком минулого року, то фінансова і професійна ще в минулому році закінчувала перший квартал зі збитками. За підсумками результат становить 19 мільярдів гривень і 12,66 мільярдів гривень відповідно.

В інших же сферах діяльності великі і середні підприємства закінчували квартал з негативним фінансовим результатом. Але показник все ж зменшився більше ніж на 60%.

Найбільше скорочення втрат компаній спостерігали в категорії «інші види послуг» – на 95,08%. Сюди входять громадські організації, ремонтні майстерні, перукарні, масажні салони і т.д. Лідерами по зменшенню розміру збитків стали транспортні компанії з показником -87,6% і торгові -82,3%.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!