1 червня по місту лунали запальний дитячий сміх та голосна весела музика. Володимир-Волинський відзначав Міжнародний День захисту дітей, який припадає на перший день літа.

 1 червня – одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

Перший Міжнародний День захисту дітей був проведений у 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року і відзначається щорічно, також 1 червня.

Цьогоріч до Дня захисту дітей у місті було організовано чимало святковий заходів.

О 9.00 відбулася зустріч  міського голови з дітьми-сиротами та дітьми з сімей, загиблих військовослужбовців, які потребують особливого соціального захисту. Далі, о 10.00 в культурно-мистецькому центрі відбувся концерт курс вихованців ДНЗ «Веселі нотки». У той самий час на площі Героїв проходив конкурс малюнка на асфальті «Квітуй мій краю, у вінку барвистім України…» та святковий концерт «Пісенний вернісаж».

О 12.00 в культурно-мистецькому центрі пройшов фінал конкурсу молодих виконавців «Юні голоси».

Святкові заходи продовжаться 2 червня. Зокрема, о 14.00 в Центрі позашкільної освіти пройде свято для дітей-інвалідів «У кожної дитини є сонце».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!