Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що четвертий президент України Віктор Янукович купив за два мільярди доларів перемогу на виборах у свого попередника Віктора Ющенка. Про це йде мова на офіційному сайті політика.

«Що ми шукаємо в «чорній касі» Партії регіонів на два мільярди доларів, якщо майже один мільярд забрали за здачу влади Януковичу колишній президент України Ющенко і його глави адміністрацій Балога і Ульянченко? Це всім добре відомо!» – каже Москаль.

Також він згадує проект «Лікарня майбутнього», який організував президент Ющенко зі своєю дружиною Катериною. Для того, щоб побудувати лікарню, вони створили фонд «Україна 3000» та через ЗМІ збирали кошти на створення лікарні. Тоді кілька десятків мільйонів доларів були у фонді, який безслідно зник, як і плани на будівництво лікарні. Москаль зазначає, що в фонд надсилали гроші не тільки олігархи, а й звичайні українці, яких обдурили. Політик згадує, що ще за часів президентства Януковича він направляв матеріали до Генеральної прокуратури.

Москаль критикує Національне антикорупційне бюро за те, що вони не проводять розслідування за фактом корупції Ющенка. Саме з третього президента йде «чорна бухгалтерія» Партії регіонів, вважає Москаль.

Нагадаємо, що опубліковані матеріали по «чорній бухгалтерії» Партії регіонів свідчать про те, що на передвиборчу кампанію в 2012 році тільки за 6 місяців витратили 66 мільйонів доларів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!