Останнім часом у ЗМІ активно обговорюють «чорну бухгалтерію» Партії регіонів. Всім цікаво: хто, скільки і за що отримував кругленькі суми від регіоналів. Та зараз не про це.

У 2014 році, після усунення від влади президента Януковича внаслідок масових громадських протестів, питання люстрації набуло неабиякої актуальності. Це, зокрема, було й однією з вимог учасників Євромайдану. Проте у Володимирі-Волинському всі намагання створити дієвий люстраційний комітет закінчилися голосним «пшиком». Кожен другий хотів бути головою цього комітету, кожен третій – її членом, кожен четвертий – люструвати мера/опонента/сусіда… Так ні з чим і розійшлися. А марно, бо люстраційному комітету зараз би вистачило роботи. Особливо, якщо взяти до уваги деяких державних службовців, які нині працюють в управлінні праці та соціального захисту населення Володимир-Волинської райдержадміністрації.

За кілька днів до початку Євромайдану вона власноруч написала заяву. Ні, не в РАЦС. А в Зарічанську сільську організацію Партії регіонів. Йдеться про ніби-то головного спеціаліста обслуговування інвалідів, втеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення Володимир-Волинської РДА Лілію Майоренко (додаємо копію заяви та облікової карти).

Якби це сталося кілька років раніше, то можна було б ще якось зрозуміти прихильність жінки до цієї партійної сили. Але ж цей вибір вона зробила за КІЛЬКА ДНІВ ДО ПОЧАТКУ МАЙДАНУ. Невже вона хотіла поповнити ряди політичної сили, яка вже тоді грабувала мільйони українців та відкрито спорожнювала державну казну? Дивно, бо сьогодні вона позиціонує себе як затятий борець із колишніми регіоналами. Так швидко «змінити будьонівку» на голові не здатні навіть ті, хто «тусується» при владі ще з радянських часів.

Цікаво, а що з цього приводу скаже керівництво району, цієї державної організації, депутати районної влади та врешті-решт пан Карпюк, який є активним борцем із колишніми регіоналами. Можливо, йому слід самостійно розібратися у цьому випадку

До наших рук потрапила не одна досить цікава інформація, яка здатна пролити світло на місцевих «борців за правду» і показати городянам їхнє істинне обличчя. Обіцяємо, що цей ящик Пандори, який ми вже відімкнули, покаже вам хто за кілька днів та годин до початку Євромайдану із затятого регіонала перетворився на затятого прихильника та сповідника ідеалів Майдану.  

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!