Учора у рамках прес-туру, організованого Олегом Кіндером, який є міським головою міста Ковеля, наше місто відвідали представники ЗМІ міста Луцька. Як розповів пан Кіндер, для нього, як для міського голови, досить цікаво було побачити ідею децентралізації, втілену в життя. Тому перша зустріч, з якої розпочався тур, відбулась зі знайомства з очільником Зимнівської об’єднаної територіальної громади, – В’ячеславом Католиком.

– На жаль, близько вісімдесяти відсотків сільського населення вважають, що їх хочуть кудись втягнути і з недовірою ставляться до нових реформ, – пояснив Олег Кіндер. – Але коли постає питання про об’єднання громад, найперше йдеться про їх фінансування, яке є набагато простішим і прозорішим. Та й право на вирішення питань, що стосуються закриття шкіл, ФАПів дитячих садочків та інших, мають самі ж громади. Тож хочеться побачити, як насправді працює система і перейняти досвід. Я часто буваю у наших містах побратимах Польщі та Німеччині, де найперше звертаю увагу на господарку. Найцікавіше та прийнятне для Ковеля намагаємося втілювати у життя. Те саме стосується й інших куточків України, де є багато нового і корисного. Тож і вирішили організувати прес-тур, щоб ознайомитись з цікавими проектами та місцями Володимира».

Журналісти відвідали місцеву школу, дитячий садочок, побували у Зимнівському монастирі, Свято-Успенському соборі і на військовому полігоні, де навіть мали нагоду постріляти. Медійники ознайомилися із багатьма видами зброї ( на фото навчальні експонати), яку використовували та використовують нині в зоні бойових дій.

Додому усі повертались з хорошим настроєм. Дехто з журналістів обіцяв приїхати з сім’єю, щоб ще раз побувати у Зимнівському монастирі

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!