Ім’я грає величезну роль в житті кожної жінки . Властивості , якими вони володіють ,  ми вибрали 5 найсильніших. Ці імена роблять своїх носіїв щасливішими і успішнішими.

Ірина
Це ім’я було вкрай популярним на заході Радянського Союзу, однак зараз його популярність різко знизилася. І абсолютно незаслужено, оскільки енергетика у цього  імені одна з найсильніших. Власниці цього імені часто відзначають, що їхнє життя повне цікавих подій. Ірини благополучні, щасливі і дуже красиві, причому не тільки зовні, але і внутрішньо.
Ірини вельми сексуальні і розумні, що робить з них прекрасних ділових жінок, самостійних дам і гідних суперниць в області бізнесу навіть для чоловіків.

Наталя
Наталі відрізняються стабільною енергією. Зламати цих жінок практично неможливо. Якщо у інших імен є слабкі і сильні сторони, то у Наталі все настільки збалансовано, що вона у всьому домагається нехай не найкращих, але стабільних і гідних результатів.
Зовні Наталії вдають із себе тих жінок, які гармонійні з оточуючими, хоча іноді складається враження, що вони не від світу цього. Наталі таємничі в міру, тому чоловіки їх і люблять. Це ім’я має ауру, яка притягує представників протилежної статі. Недарма Наталя перекладається як Рідна.

Тетяна
Тетяна – це сімейне ім’я, хоча господині з Тетян не обов’язково найкращі. Але Тетяни завжди щирі, а також добрі і дуже привабливі завдяки своїй сильній енергетиці. В їх присутності багато хто відчуває спокій, доброту, тепло і затишок. Тому будинок Тетян часто повний гостей, та й в особистому житті все зазвичай ладиться. Недарма переводять це ім’я як упорядниця.
Ніхто не зможе виховати дитину в такій теплій обстановці, як Тетяна. Комусь може бути з ними нудно, але це абсолютно непомітний мінус, з яким можна прожити все життя пліч-о-пліч. Адже достоїнств у Тетяни куди більше.

Вікторія
Вікторія означає Перемогу. Саме це ім’я говорить про те, що такі дами перемагають всюди і завжди. Звичайно, у них є свої слабкості, але вони просто меркнуть у порівнянні з їх силою і можливостями. Вікторії мають настільки сильну енергетику і тягу до того, щоб бути кращими, що можуть позмагатися в цьому з чоловіками.
Вікторії рідше інших жінок з сильними іменами знаходять чоловіків на все життя, тому що з ними складно жити під одним дахом. Це властиво не всім, але більшості Вікторій. До таких жінок потрібен особливий підхід. Вікторія-дружина стане справжнім партнером і ніколи не залишить свого чоловіка вирішити проблеми, а встане з ним пліч-о-пліч.

Олена
Олена перекладається як Світла або Ясна. Олени мають масу достоїнств і всього один недолік – вони майже не використовують свою уяву. З іншого боку, завдяки цій звичці, вони рідко ревнують. Олени прекрасно вбирають в себе будь-які знання і інформацію, тому є відмінними вчителями і чудовими начальниками. Вони також гарні мами і дружини. Їх енергетика сповнена позитивних сторін, які притягують і друзів, і чоловіків.
Олени – це люди логіки і довгої любові. Вони практично не здатні на зло і зраду, що в нашому світі цінується понад усе.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!