Незабаром в Україні з’явиться нова медична служба, яка приїжджатиме до хворих на мотоциклах. Вже у квітні 2017 року в Києві з’явиться перший лікар на двоколісній машині.

Про ініціативу створення мотолікарів повідомляє «Всеукраїнський союз парамедиків» і саме ця організація стане одним з реалізаторів проекту. Час, за який лікар може доїхати до хворого на мотоциклі, у 3-4 рази менший, ніж у звичайної карети швидкої. Середній час дороги від лікарні до пацієнта складає 25 хвилин, тож існує ризик не встигнути допомогти людині.

Мотолікарі працюватимуть разом з Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва. Пацієнт не знатиме, на чому саме до нього їхатиме лікар, адже це вирішуватимуть у лікарні, враховуючи затори на дорогах. Також відомо, що послуги медиків та мотоциклах будуть абсолютно безкоштовними.

Така служба працюватиме лише у будні дні вдень та ввечері, коли мегаполіси стоять у заторах. Також допомогою мотолікарів користуватимуться під час масштабних публічних заходів.

Мотоцикл лікаря має усі необхідні для термінової допомоги речі. Лікар пересуватиметься один, але при необхідності може брати із собою напарника. Двоколісні машини застосовуватимуть і для термінової доставки крові.

До речі, київська поліція отримала перший мобільний офіс. Загін правоохоронців пересуватиметься містом у невеличкому мікроавтобусі, який оснащений комп’ютером та модемом.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!