5 червня у парку «Слов’янський»  відбулася розважально-пізнавальна програма «Країна здоров’я». Організатори цього заходу – члени релігійної громади на чолі з Романом Шуляком. Дійство відбувалося за підтримки Володимир-Волинської міської ради та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Відвідавши захід володимирська малеча мала можливість дізнатися багато корисного та цікавого про своє здоров’я, побавитись у різноманітні ігри та розваги та отримати приз на згадку про це чудове розважальне дійство.

Треба сказати, що малечі до «Країни здоров’я» завітало чимало. Найменші ні на крок не відходили від своїх мамусь та татусів, а трохи старші дітки бавилися самостійно.

Організатори подбали, щоб програма заходу була не тільки розважальною, але й повчальною. Саме тому, під час ігор діти дізналися багато цікавого про власне здоров’я, корисні та шкідливі звички, навколишнє середовище, навчилися працювати в команді.

Кілька годин забав збігли дуже швидко, малеча розходилася втомлена але задоволена. Хотілося б, щоб такі дитячі розвадально-пізнавальні свята організовували частіше, особливо під час літніх канікул.

Фото Альбіни Зайчук

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!