На Волині підготовчі заходи до літнього періоду стартували ще в лютому 2016 року, – інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Свою роботу вже розпочали 10 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку різних форм власності та підпорядкування, якими планується охопити оздоровленням та відпочинком понад п’ять тисяч дітей.

Окрім позаміських закладів оздоровлення та відпочинку в містах Волинської області запрацювало 190 таборів відпочинку – це табори з денним перебуванням. Активним дозвіллям в таких закладах буде охоплено майже шістнадцять тисяч дітей. Також в області розпочав свою роботу 121 мовний табір, де діти залучатимуться до туристичних походів, екскурсій. Передбачається, що заходами по оздоровлленню буде охоплено понад 30 тисяч дітей.

Що ж до фінансової складової літнього відпочинку волинських дітей, то загалом планується використати понад 27 мільйонів гривень. Із них із міських та районних бюджетів – 8 мільйонів гривень, майже 2 мільйони гривень – кошти освітньої субвенції з Державного бюджету та з обласного – понад 17 мільйонів гривень.

Про оздоровлення школярів у пришкільних таборах міста Володимира-Волинського розповідає в.о. начальника міського управління освіти В´ячеслав Петрук.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!