Нещодавно телеканал «1+1» анонсував прем`єру літа – телесеріал «Центральна лікарня» .

Саундтрек до цього серіалу «Любов тебе знайде» написав музичний продюсер «Голосу країни» Руслан Квінта. А виконала його наша землячка Катерина Рибак.

Нагадаємо Катруся –  фіналістка п´ятого сезону одного з найпопулярніших вокальних шоу «Голос країни». Голос юної волинянки підкорив серця аж трьох зіркових тренерів – Тіни Кароль, Олександра Пономарьова та Потапа. Останнього Катерина і вибрала як майбутнього наставника.

Незважаючи на свій юний вік, Катя Рибак  вже встигла стати призером та лауреатом численних всеукраїнських та міжнародних фестивалів, взяти участь у телепроекті «Школа музики», була фіналісткою телепроекту «Музична академія Євробачення», а також  володаркою гран-прі Міжнародного фестивалю «PARADISE HOLIDAY».

Окрім того, Катя – вихованка зразкової студії «Лодомир», що діє при Володимир-Волинському Центрі позашкільної освіти. Її досягненнями завжди пишається  керівник студії Галина Тюрікова.  Катя займалася у «Лодомирі», починаючи з 2008 року.

Нині Катруся живе і навчається у Києві. Дещо раніше вона у співпраці з Русланом Квінтою записала ще один сайнтрек до серіавлу «Все одно ти будеш мій».

Бажаємо Катерині нових звершень та перемог на цій творчій стежині яку вона обрала в своєму юному житті.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!