6 червня на території котельні, що по вулиці Шевченка 8К, відбулися збори трудового колективу підприємства теплових мереж «Володимир-Волинськетеплокомуненерго».

Ініціювали проведення цих зборів члени трудового колективу ПТМ «ВВТКЕ» та рада незалежної спілки цього підприємства «Теплоенергетик».

Чому зустріч відбувалася на території котельні, а якщо точніше, то в приміщенні учбового комбінату ? Як пояснив головний інженер підприємства Ярослав Жук, директор підприємства Анна Рубанова не погодила проведення цих зборів у приміщеннї «Теплокомуненерго», тому довелося шукати якийсь вихід із ситуації, адже питання, що виносилися на розгляд членів трудового колективу, є вкрай важливі.

Кворум на зборах зібрали, головуючого обрали (Ярослав Жук) і приступили до розгляду питань. На порядок денний було винесено два питання – про передачу в оренду іншим підприємствам котелень по вул.Котляревського 10К, Павлова 20К, Луцька 146К та різне.

Варто додати, що на зборах були присутні також деякі депутати міської ради, начальник відділу ЖКГ і будівництва міськвиконкому  Віктор Фіщук, директор підприємства Анна Рубанова та керівник ще однієї діючої на підприємстві профспілки.

У ході обговорення першого питання і присутні і головуючий говорили про те, що дійсно сьогодні підприємство переживає нелегкі часи і винні в цьому як представники міської влади так і керівництво держави. Говорили також і про те, що в ході вирішення цих нагальних проблем міська влада повинна прислухатися до думки трудового колективу.

Присутніх цікавило: чому не поцікавилися думкою працівників підприємства перед тим як здавати майно «Теплокомуненерго» в оренду?

Було озвучено чимало запитань, бо якщо майно «Теплокомуненерго»  таки передадуть в оренду, то цей процес передачі може тривати до півроку. А як же ж тоді проходитиме підготовка до нового опалювального сезону? Хто ж відповідатиме за його початок та готовність до нього – орендар чи керівництво «Теплокомуненерго»?

Дехто з присутніх висловлювався, що голосуванням у цій справі не допомогти, бо щодо котельні, що на вулиці Устилузькій, то колектив теж був проти її передавали в приватні руки, проте влада міста цього не взяла до уваги.

Дійшли до голосування. «За» те щоб не передавати вищезгадані котельні в руки орендаторів проголосували всі присутні (70 чоловік) члени колективу. Тепер остаточне рішення за нашими депутатами міської ради. Побачимо, чи прислухаються народні обранці до думки більшості працівників колективу, чи ні.

В «Різному» говорили про соціальний захист працівників підприємства. Зокрема, про включення кількох пунктів до колективного договору, що стосуються соціальних гарантій для звільнених працівників. Прозвучала пропозиція, у разі звільнення працівника виплатити йому вихідні в сумі 12 тарифних ставок і окладів. Ось тільки хто має сплачувати звільненому працівникові ці чималі кошти, зрозуміти було важко. Дирекція підприємства апелювала тим, що у підприємства скрутно з фінансами, а члени колективу стояли на своєму, мовляв, нас це мало цікавить. Якщо людину звільнять, – будьте добрі заплатіть їй вихідні.

Аби ви краще зрозуміли, яка атмосфера панувала на цих зборах пропонуємо вам переглянути ось це коротеньке відео.

За кілька днів сесія міської ради. Якщо питання передачі котелень ПТМ «Теплокомуненерго» таки буде винесено на порядок денний, то побачимо як проголосують за нього депутати. Чи дадуть вони ще один шанс підприємству, чи, навпаки, підтримають передачу котелень у руки орендаторів. Як то кажуть, поживемо – побачимо!   

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!