На вихідних у місті відбуватиметься два дійства, які змусять володимирських господинь, господарів, кухарів та любителів смачно попоїсти, залишити свої домівки#дачі#городи#дивани і підтягнутися у самісінький центр міста.

11 червня там пройде «Ярмаркова субота у заклечані ворота». Напередодні Трійці городяни та гості міста зможуть придбати по доступних цінах (організатори обіцяють, що вони будуть дешевшими ніж у магазинах та на ринку) товари харчової та легкої промисловості, сільськогосподарську продукцію.  Будуть також різноманітні розваги:майстер-клас з плетіння вінка, різноманітні конкурси та розіграші, виступ «Молодичок».

Наступного дня, 12 червня, під егідою Асоціації кулінарів України відбуватиметься міське гастрономічне свято «Смачна візитівка Володимира». Як розповідає заступник міського голови Лариса Кулікова, «фішкою» цього свята (воно, до речі, вперше пройде у Володимирі!) є визначення страви, яка стане гастрономічною родзинкою міста, його «смачною візитівкою».

– Для цього шеф-кухарі ресторанів готуватимуть за унікальними рецептами страви, додаватимуть до них легенди і, обов´язково, гарний настрій, – розповідає Лариса Володимирівна. – Конкурсні зразки будуть оцінені за критеріями, які рекомендовані Всесвітньою асоціацією кулінарних союзів. До складу журі увійдуть висококваліфіковані незалежні експерти.
Організатори заходу (міськвиконком та ЦПО) розповіли, що під час свята відбуватимуться професійні кулінарні майстер-класи, зокрема по приготуванню фаршированого м´яса на ребрах в овочевому гарнірі із медово-часничним соусом від срібної медалістки Всеукраїнського конкурсу юніорів з кулінарного мистецтва Ольги Куліневич.

Для господинь на святі  буде можливість отримати нові знання, обмінятися своїми унікальними сімейними рецептами. Господарі зможуть позмагатись у своїй майстерності у різноманітних конкурсах та отримати за це призи, які знадобляться їм у господарстві. Для дітей буде підготовлена теж спеціальна розважальна програма.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!